Jak kocha Kapha? Jaka jest w związku?

Zanurzenie się w związku z Kaphą to wspaniała podróż w oceanie miłości i czułości. W relacji Kapha jest jak skała  – solidna, oddana i opiekuńcza. Wspierająca partnera, ceni bliskość i obecność drugiej osoby. Choć nie muszą wszystkiego robić razem, świadomość, że ukochany jest obok, jest dla niej niezwykle istotna.

Randka z Kaphą

Partner i jego szczęście są dla Kaphy priorytetem. Kapha jest oparciem i opoką. Gotowa wesprzeć w każdej sytuacji. Ceni sobie spokój. Unika dramatyzowania, co może zdarzyć się Vacie i konfliktowych sytuacji, co z kolei nierzadko przytrafia się Picie. Może właśnie dlatego związki z Kaphą są często trwalsze.

Partnerzy z inną dominującą doszą powinni jednak uważać, by nie zatracić się w spokoju Kaphy i na zbyt długo nie utknąć z Kaphą na kanapie pod kocykiem. Kapha lubi stabilność. Zdarza jej się zasiedzieć i niemal zapuścić korzenie w jednym miejscu. Dlatego potrzebuje odrobiny ruchu i kreatywności. Idealnym uzupełnieniem dla niej może być Vata, która potrafi oderwać ją od ziemi i dodać odrobinę lekkości do wspólnego życia. Pitta natomiast zmobilizuje ją do aktywności, wyznaczania celów i realizowania ich.