Jak kocha Pita? Jaka jest w związku?

Randka z Pittą może trochę przypominać rozmowę rekrutacyjną albo egzamin, który na pewno nie jest testem wielokrotnego wyboru. Bo Pitta wie, jaki ma być jej partner, a właściwe odpowiedzi są jak klucz, który otwiera drzwi do jej serca. Jeżeli ktoś nie spełni jej oczekiwań, Pitta woli pozostać sama, oddając się swoim pasjom, rozwojowi i pracy. Jeżeli jednak kandydat zda egzamin na partnera, Pitta angażuje się w związek  z oddaniem, namiętnością i miłością.  

Randka z Pittą

Czasem jednak można zauważyć, że lubi ona przejmować kontrolę, co może mieć różne skutki. Pitta lubi mieć wszystko pod kontrolną, nawet w związku preferuje podejmowanie decyzji i branie odpowiedzialności. Taka już jej natura.

Choć rzadko komplementuje i nie jest wylewna w kwestii emocji, jej czyny mówią za nią – pokazując, jak głęboko kocha.

Spotkanie dwóch Pitt w związku może przysporzyć problemów. Owszem Pitta może związać się z Pittą jednak, by mówić o szansach na udaną relację, partner musi mieć w sobie mniej charakterystycznego dla Pitty ognia.

Ktoś z elementem Kaphy nauczy Pittę odpoczywania i odpuszczania, a z dominującą Vatą wniesie do związku swobodę, spontaniczność i nauczy ją  tego, że nie wszystko musi być zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Te różnice na pewno pomogą zbudować harmonię w związku, zmniejszając ilość konfliktów.